• Новак
Навивачите На Хартија Поставуваат Гроздобер Бамбус Преклопен Рачен Вентилатор За Цвеќе Кинески Џебни Подароци За Забава За Танцување

Навивачите На Хартија Поставуваат Гроздобер Бамбус Преклопен Рачен Вентилатор За Цвеќе Кинески Џебни Подароци За Забава За Танцување

Rating 
DEN 27.04

Достапност
Производот е достапен

Гроздобер Бамбус Виткање Рака Одржа Цвет Вентилатор Кинески Танц Партија Џеб Подароци Карактеристики : Ова е многу убава гроздобер бамбус виткање рака вентилатор, направени од дрво со елегантен модел постојат 15 дизајни.Секоја шема има свои посебни карактеристикипречено отворање и затворање.Најдобар избор за летна свадба И забава Материјал : 25 квадратни цвеќиња бамбусова коска, Еднострана Ткаенина Од Хемиски Влакна / Полиестер / Памук /Свилени Бои : 1#,2#,3#,4#,5#,6#,7#,8#,9#,10#,11#,12#,13#,14#,15#Големина : Блиска Должина 21СМ, Расплетувана Ширина 38см Тежина : 25 гр Количина : 11 см = 0,3937 " Вклучен Пакет : 1 компјутер Преклопен Рачен Вентилатор За Цвеќе Мерки На Претпазливост : ве Молиме дозволете 1-3см разлики поради рачно мерењевистинската боја може да биде малку поинаква од фотографијата, поради различни фактори како што се контрастот на екранот на компјутерот или светлината. Гроздобер Бамбус Виткање Рака Одржа Цвет Вентилатор Кинески Танц Партија Џеб Подароци Карактеристики : Ова е многу убава гроздобер бамбус виткање рака вентилатор, направени од дрво со елегантен модел постојат 15 дизајни.Секоја шема има свои посебни карактеристикипречено отворање и затворање.Најдобар избор за летна свадба И забава Материјал : 25 квадратни цвеќиња бамбусова коска, Еднострана Ткаенина Од Хемиски Влакна / Полиестер / Памук /Свила. Бои : 1#,2#,3#,4#,5#,6#,7#,8#,9#,10#,11#,12#,13#,14#,15#Големина : Блиска Должина 21СМ, Расплетувана Ширина 38см Тежина : 25 гр Количина : 11 см = 0,3937 " вклучен Пакет : 1 компјутер Преклопен Рачен Вентилатор За Цвеќе Мерки На Претпазливост : ве Молиме дозволете разлики од 1-3см поради рачно мерењевистинската боја може да биде малку поинаква од фотографијата, поради различни фактори како што се контрастот на екранот на компјутерот или светлината. Квалитет : овој производ е со многу добар квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите. Големина на производот : 8, 7х5, 1х0, 8 инчи. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ и УСЛУГА : ние секогаш инсистираме да ви обезбедиме производи и задоволителна услуга по продажбата. Ако има некаков проблем со производот што сте го купиле, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката