• Новак
Комплет За Четки За кучиња И Четка За Мачки, Четка За Самочистење И Комплет За Вредност На Чешел За Миленичиња Со Честички За Масажа, Ја Отстранува Лабавата Коса за ?

Комплет За Четки За кучиња И Четка За Мачки, Четка За Самочистење И Комплет За Вредност На Чешел За Миленичиња Со Честички За

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : ● Материјал : Самочистечка Мазна Четка чешелот за самочистење користи билатерални отвори, еден чешел е со двојна намена, чешлањето не е погрешно, а косата е помазна. ●Употреба : четката за отстранување на влакна е погодна за работа со една рака, нелизгање и заштеда на труд; чешелот за самочистење користи рачка за нелизгање НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, која е извонредна и убава; бојата на овој комплет е елегантна и лесна за носење и чување. Опсег на апликација : Самочистечка Четка И Комплет За Чешел За Миленичиња за Дематирање има повеќе функции отколку една четка за отстранување на влакна. Може да се користи за чешлање на секој дел од телото на миленичето, погоден за мачки и кучиња миленичиња. ●Услуга по Продажбата : Ако имате други прашања по добивањето на стоката, слободно контактирајте не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката