• Новак
Мил Сува Избришете Магнетна Лента Ролна - Кели Грин-1 25'

Мил Сува Избришете Магнетна Лента Ролна - Кели Грин-1 25'

Rating 
DEN 1009.44

Достапност
Производот е достапен

Ролната со магнетна лента за суво бришење е 1 " х 25 стапки. и 30 мил во дебелина. Ролната има зелено суво бришење на кели (напиши на избриши) напред и црн магнетски грб. Овој производ е совршен за етикетирање полици во вашиот магацин, поднесување кабинети во вашата канцеларија, етикети за корпи и многу повеќе. Производот ќе се држи до секоја магнетски приемчива површина. Произведено во САД. Кели Зелена Сува Избришете Лента Ролна-Напишете На Избришете-1 "Х 25' Ролна. 30 мил - Посилен Од повеќето суви ролни со магнетни ленти - Иста Дебелина како Магнетите на Возилата. Марамчиња чисти кога користите маркери за суво бришење. Совршен за етикети на магацински полици, етикети на кабинети за поднесување, етикети за корпи и многу повеќе. Немојте да бидете збунети од конкурентите што продаваат редовни знаци винил листови како суво бришење. Пред да ја купите - бидете сигурни дека тоа е сува избришете производ-Направени во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката