• Новак
Перница погодна за троседот тераса

Перница погодна за троседот тераса

Rating 
DEN 863.84

Достапност
Производот е достапен

Изработка : користете координирано скриено затворање на патент во боја за елегантен изглед. Тесни цик-цак шевови за прекумерно заклучување за да избегнете кршење и кинење. 100% Полиестер. Материјал : Изработен Од Висококвалитетна издржлива ленена мешавина, удобен за допир и лежење. Квалитетна ткаенина, совршено скријте ги старите модели на перници. НЕ Е ВКЛУЧЕНА ПЕРНИЦА. Големина : 18 х 18(Инчен).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката