• Новак
Облека за удобност женски везено лесен селански врв

Облека за удобност женски везено лесен селански врв

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Елегантен, но забавен селански врвен стил, направи совршено за пролет и лето. Зачудувачкиот црн V врат на вратот е украсен со прекрасни детали за разнобојно вез по должината на предниот дел на кошулата и целиот пат околу јаката. Период на деколте со облик на V Врзани ластили што можат да се носат во едноставен лак или да останат отворени многу порелаксирани како долгите ракави да бидат отворени кривини што се држат заедно со деликатни копчиња во долгата линија, се дизајнирани со пократок фронт и подолго заоблен назад. Спарете го овој прекрасен врв на туника со фармерки и потпетици за фустански изглед или шорцеви за забавно секојдневно трескање овој удобен врт на рајон е одличен додаток на секоја гардероба увезена во рајон. Опуштено вклопување. Везени детали. долги ракави. деколте за вратоврска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката