• Новак
Женски Градиент Печатење Обична Мода Копче За Вратот На Екипажот Три Четвртини Ракав Маица Блуза Блузи

Женски Градиент Печатење Обична Мода Копче За Вратот На Екипажот Три Четвртини Ракав Маица Блуза Блузи

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Отпечатоци. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : О Вратот. Дебелина : Стандард. Големина шема : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 47cm/18.50" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 68cm/26.77"Големина : L Биста : 112cm/44.09" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 70см/27,56"големина : xl биста : 118см/46,46" ракав : 50см/19,69" Должина : 72см/28,35"големина : xxl Биста : 124см/48,82" Ракав : 51см/20,08" Должина : 74см/29,13" повод : Овие Женски врвови се костум за дома, одмор, патување, датум, Забава, Плажа, шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Активности На Отворено Или Внатре. Карактеристики : Овој Лежерен, вратот На Екипажот, копчето надолу, Горниот дел Од три четвртини ракави Е Женски. Тоа Ќе Ве Направи Повеќе Шармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Материјали : Тоа Е Полиестер Изработен Од Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Полиестер, Многу Удобен, Лесен И Мек. НатпреварЛесно спарете го со шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Погоден за сите сезони. Нега на облекамашинско перење или миење раце во ладна вода, без инсолација, без белење, не загревајте суво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката