• Новак
Длабоко Чудо Жени Еднобојна Кошула Со Долги Ракави Кошула За Вратоврска Со Пеперутка Л

Длабоко Чудо Жени Еднобојна Кошула Со Долги Ракави Кошула За Вратоврска Со Пеперутка Л

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

"опис : . * Нов квалитет!. 1. Производи : маица еден. 2. Забелешка : Бидејќи рачно мерење, така што ќе има различен дисплеј за грешка од 1-2 СМ, присуство на одредени разлики во развојот на бојата. Опис на големината : . Големина - - - - - - - - Должина-ГрадитеРамо. На59см 23.2"96-100см 37.7"-39.3"-34-36см 13.4 "-14.1". М - - - - - - - - - 60см 23.6"98-102см 38.5"-40.1"-35-37см 13.8 "-14.5". Л61см 24.0"100-104см 39.3"-40.9"36-38см 14.1 "-14.9". ХЛ - - - - - - - - - 62см 24.4"102-106см 40.1"-41.7"-37-39см 14.5 "-15.3". Ххл - - - - - - - 62см 24.4"-104-108см 40.9"-42.4"-38-40см 14.9 "-15.7". 3 XL - - - - - - - 62cm 24.4"-106-110см 41.7"-43.2"39-41см 15.3"-16.1". 4 XL - - - - - - - 62cm 24.4"- 108-112см 42.4"-44.0" -41-42см 16.1 "-16.5". Пакетот вклучува : . здолниште. забелешка : . 1. Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата. 2. Поради различни методи на мерење, може да има толеранција од 1-3см. Молете се за прошка. Пред наддавање, бидете сигурни дека не ви пречи. Имајте убав ден! 1. Име на производот : Женска Еднобојна Кошула Со Долги Ракави Кошула За Пеперутка. 2. Стил На Производ : Долг Ракав, Цврст, Тенок, Териер, Лак. 3. Материјал : Лесен И Дише Полиестерски Материјал. 4. Боја : 4 Боја Опционално. 5. Степен на удобност : еднобојната кошула На Оваа дама е супер мек женски врв, кој користи висококвалитетни полиестерски материјали, така што облеката изгледа многу елегантно за да носи многу удобност што дише, вратоврската со јака ја прави вашата кошула послатка Елегантна, тенок кројач изгледа посовршено, одговара на високи потпетици, чанти и панталони, без разлика дали ќе работи е многу соодветно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката