• Новак
Дизни Мини Маус Со Камера Полка Точка Ден Гроздобер-Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Графит Снег Хедер

Дизни Мини Маус Со Камера Полка Точка Ден Гроздобер-Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Графит Снег Хедер

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Официјална Стока На Дизни Маици Дизни Мини Маус За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Маици Мини Маус; Женски Маици Мини Маус; Детски Маици Мини Маус; Дизни Кошули За Семејство; Дизни Графички Маици За Маици; Дуксери На Мини Маус; Ден На Полка Точка; Полка Точки Го Слават Националниот Ден На Полка Точка со самата принцеза на полка точки, Единствениот Мини Маус! Оваа официјална дизни маичка или качулка се одликува со ретро гроздобер стилска уметност На Мини во нејзиниот секогаш во мода црвено-бел фустан и лак со точки, фотографирајќи се со нејзината супер симпатична камера со точки и со нејзиното име запишано на страна. Одличен подарок за секој што ги сака мини Маус и полка точки, совршен е за патување Во Дизниленд или Волт Дизни Ворлд – добијте множители и поклопете се со пријателите и семејството за уште позабавно. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Вратот на екипажот. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавот и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. 5/8" ребро плете јака. Голи потреби. 65% полиестер / 35% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката