• Новак
Wrangler Big & Thall Men Denim Carpenter Short

Wrangler Big & Thall Men Denim Carpenter Short

Rating 
DEN 271.68

Достапност
Производот е достапен

Wrangler Big Men Denim Carpenter Shorthis Classic Carpenter Short е конструиран со трајни материјали изградени за долготрајна удобност и заштита за време на секојдневната активност. Ова удобно кратко седи на природниот половината и има опуштено седиште и бутот. Опуштено вклопување. Деним столар краток. Седи на природна половината. 10 '' In Seam. Опуштено преку седиштето и бутот. Хекс џебови на колкот. Јамка на чекан. Гледајте џеб. 64 WC5ai.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката