• Новак
Универзална Макара За Лежиште Кабелска Опрема За Фитнес Додатоци Опрема За Теретана Дел Со Долг Работен Век

Универзална Макара За Лежиште Кабелска Опрема За Фитнес Додатоци Опрема За Теретана Дел Со Долг Работен Век

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Ова тркало со макара за лежиште може да одговара за повеќето делови од опремата за теретана.Издржлив и отпорен на абење.Со долг работен век.Ова тркало со макара за лежиште може да одговара за повеќето делови од опремата за теретана. Издржлив и отпорен на абење. Со долг работен век.Спецификација : Надворешен дијаметар : 95mminner дијаметар : 10mmgroov ширина : 10mmbearing дебелина : 18mm Material : plasticcolor : содржина на црн пакет : 20 x макара тркаласамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Ова тркало со макара за лежиште може да одговара за повеќето делови од опремата за теретана. Издржлив и отпорен на абење. Со долг работен век. Ова тркало со макара за лежиште може да одговара за повеќето делови од опремата за теретана. Издржлив и отпорен на абење. Со долг работен век. Ова тркало со макара за лежиште може да одговара за повеќето делови од опремата за теретана. Издржлив и отпорен на абење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката