• Новак
Дом Од Дејвид Бекам, Тоалетна Вода За Мажи, 2. фл оз

Дом Од Дејвид Бекам, Тоалетна Вода За Мажи, 2. фл оз

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Кога дејвид бекам хом беше лансиран во 2011 година, ѕвездата ја дефинираше неговата желба како : "сакав да создадам модерен, машки мирис што го одразува мојот стил". Витешката тајна е создадена од пјер негрин, под брендот коти. Белешките на мирисот ја дефинираат личноста и машкоста на спортската ѕвезда во сите негови манифестации. Се отвора на горните ноти на енергични цитруси во комбинација со зачинета сечуанска пиперка и ѓумбир. Цврстото срце е изработено од чипре кожа, кашмирско дрво со изненадувачки навестување на рузмарин. Основаната основа е тревна и дрвенеста со мошус, пачули и махагони. Дејвид Бекам Дејвид Бекам Насловна Тоалетна Вода Спреј За Мажи 2.5 мл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката