• Новак
Хуанледаш Лого Печати Дупки За Дишење Тркалезна Купола Планинарска Капа Унизе Широк Обод Врвка Рибарска Капа Модни Додатоци

Хуанледаш Лого Печати Дупки За Дишење Тркалезна Купола Планинарска Капа Унизе Широк Обод Врвка Рибарска Капа Модни Додатоци

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Со широк обод и дизајн на отвори за дишење, унисекс риболовната капа може да ве заштити од сонце во жешкото лето и да ве одржува ладни.Каква рибарска капа со својот дизајн на врвка и печатење лого, оваа капа од слив може да ве направи помладешки и поубави во толпата, која е активна и тренди.Изработена од висококвалитетен платнен материјал, сончевата капа е мека, дише и тенка. Обемот на главата е 55-60см. Погоден е заumn, зима, патување, плажа, одмор, патување, активности на отворено, улично шетање, риболов за облека за заштита од сонце. Име на предметот : Планинарски Шапкаматеријал : Облека : Моден Пол : Унисекс Сезона : Пролет, Лето, Aut Карактеристики : Еднобојна, Широк Раб, Врвка Детали За Големина : Обем На Главата : 55см-60см/21.67 "-23.64" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Алпинистичка Капа Облека, Чевли И Додатоци Специјализирани Носии, Реконструкција, Театарски Додатоци Капи И Капи За Глава. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Изработена од висококвалитетен платнен материјал, сончевата капа е мека, дише и тенка. Обемот на главата е 55-60см. Погоден е заumn, зима, патување, плажа, одмор, патување, активности на отворено, улично шетање, риболов за облека за заштита од сонце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката