• Новак
Бикас Нечистотија Велосипед Зборуваше Обвива Портокал За Харли-Дејвидсон Електра-Лизгање Класичен FLHTC јас 2000-2013

Бикас Нечистотија Велосипед Зборуваше Обвива Портокал За Харли-Дејвидсон Електра-Лизгање Класичен FLHTC јас 2000-2013

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Говорните Обвивки доаѓаат во комплет за предно и задно тркало (21 инчи/19 инчи). Тие можат да бидат скратени за други големини. Му дава на вашиот велосипед чист, прилагоден изглед. Помага во заштитата на вашите краци од корозија. Издржлив и долготраен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката