• Новак
Виевертно Вашите Добри Производи За Кожа Зацврстувачки Навлажнувачки Навлажнувачки Бистри Благи И Негување Навлажнувачки Навлажнувачки Навлажнувачки Кревање И

Виевертно Вашите Добри Производи За Кожа Зацврстувачки Навлажнувачки Навлажнувачки Бистри Благи И Негување Навлажнувачки Навлажнувачки

Rating 
DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Зацврстување Навлажнувачки Навлажнувачки Чист Благ И Негување Навлажнувачки Навлажнувачки Кревање И Зацврстување На Кожата. Материјал : паста. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 70гр. големина На Пакетот : 6х6х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Комплети За Нега На кожа Ленти За Отстранување На Главата Ролки За Лице За Стареење На Кожата Вашите Добри Производи За Кожа Лента За Лузни Специфична Паста За Пилинг За Лице За Пилинг За Лице Хидратантната Крема За Лице Има Пријатна Немрсна Текстура која не Ги Затнува Порите. Ја навлажнува И Ја Враќа Природната Убавина На Кожата Про Статистика Лице За Сува Кожа Однапред Клинички Хидро Лице компатибилен Со Машина Фл Студио. Еден Од Најчестите Знаци Е Доделување Предизвикано Од Лабаво Ткиво На Лицето. Помага Во Одржување На Кожата Во Текот на Денот, Намалувајќи Ја Длабочината на Фините Линии За Кожата Со Помлад Изглед Добро За Вас Девојки Машки Навлажнувач За Лице За Сува Кожа Менс Нега На Лице Обично Лице. Можете Да Ја Користите Нашата Дневна Хидратантна Крема Со . Ја Смирува Грубата Кожа и Обезбедува Убав Ефект На Измазнување и Кревање За Да Ви Помогне Да Создадете Навистина Впечатливо Лице Под Ролери За Очи Непотребно Е Вашите Нарачки Менс Миење Лице Убавина Нега На Кожата. Богата Со Хранливи Материи, Длабоко Ја Хидрира Кожата, Оставајќи Ја Мека И Мазна. Поддржува Кожа И Поправки. Ја намалува Појавата На Стареење Линии И Го Подобрува Тонот На Кожата Нега На Кожата За Мрсна Кожа пора веслање Ц За Лице Мажи Навлажнувачки Крем За Лице Добри Молекули. Помага При Еластичност И Цврстина, Намалувајќи Ја Појавата На Брчки. Темните Кругови И Вреќи Под Очите Ја Прават Кожата Околу Очите Поправедна И Попривлечна. За Поголеми Налепници За Мозолчиња Дома За Производи За Нега На Кожа На Лице Јапонски Производи за Нега На Кожа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката