• Новак
Мачка Задник Магнети Фрижидер Практични Фрижидер Украси Магнет Украси

Мачка Задник Магнети Фрижидер Практични Фрижидер Украси Магнет Украси

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Мачка Задник Магнети Фрижидер Практични Фрижидер Украси Магнет Украси Опис : за љубителите на мачки - дизајнирани специјално за оние луѓе кои сакаат мачки, овие смешни магнети за задник за мачки се задолжителен додаток.Супер слатки и разновидни, овие магнети ќе изгледаат неверојатно на вашиот фрижидер смешни украси на фрижидерот - нашиот комплет со прикривање на задникот за мачки ќе го збогати декорот на вашиот фрижидер како ниеден друг магнет. Разновидна употреба-изработени со смола и насликани рачно, овие смешни магнети за мачки за фрижидер се издржливи и силни. Ова ви овозможува да ги користите не само во фрижидер, туку и во вашата канцеларија или дом, за одржување фотографии или белешки совршен подарок за љубителите на мачки - ниту еден љубител на мачки на оваа планета нема да одбие таков смешен и симпатичен подарок. Овој накит за задник за мачиња е идеален подарок за дами со луди мачки или мајка со љубов мачка која ќе изгледа неверојатно со другите украси за мачкиовие карактеристики ги прават овие магнети за задник за мачки толку привлечни : Смешни магнети за задник за мачки;Практичен додаток за фрижидер;Слатки украси за мачки за фрижидер;Реален дизајн; Изработен со смола;насликани со рака;привлечни животински магнети; Идеален подарок за љубителите на мачки; комплетот вклучува различни варијации. Спецификација : Материјал : Големина На Смола : 3, 4Х4, 2см(1, 33х1, 65 инчи) Боја : Вклучен е повеќебоен пакет : 1 ● Известување за магнет : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање Сосема нов и издржлив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката