• Новак
Калтренд Предни Кофи Капаци За Седишта Од Јаглеродни Влакна за 2010 Година - Крајслер Таун И Кантри-ЦР163-02ФА Црвена Влошка И Облога

Калтренд Предни Кофи Капаци За Седишта Од Јаглеродни Влакна за 2010 Година - Крајслер Таун И Кантри-ЦР163-02ФА Црвена Влошка

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Калтренд Предни Кофи Капаци За Седишта Од Јаглеродни Влакна за 2010-2010 Крајслер Таун И Кантри-ЦР163-02ФА Црвена Влошка и Облога со одделен ниту еден отстранлив потпирач за глава со потпирач за рака/лумбален возач со странични воздушни перничиња трансформирајте ги седиштата на вашето возило од обични во извонредни со елегантни и трендовски навлаки за седишта од Јаглеродни Влакна. Дизајнирани да симулираат изглед на јаглеродни влакна и еластично чувство на кожа, капаците на седиштата Од Јаглеродни Влакна На Калтренд сигурно ќе создадат слики од спортски автомобил од висока класа. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-кофи со одделни ниту еден отстранлив потпирач за глава со потпирач за раце со лумбален возач со странично воздушно перниче, премиум навлаки за седишта во стилот На Јаглеродни Влакна се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци за седишта за автомобили Од Јаглеродни Влакна имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во наредните години. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката