• Новак
АЛАМОДЕ ЛО4344-6. Жените Се Зголеми Злато Месинг Закачам Со Врвот Одделение Кристал Во Јасно-6. во

АЛАМОДЕ ЛО4344-6. Жените Се Зголеми Злато Месинг Закачам Со Врвот Одделение Кристал Во Јасно-6. во

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Ние нудиме широк спектар на женски и машки трендовски моден накит и додатоци, вклучувајќи прстени, обетки, ѓердани, нараквици, додатоци за коса, манжетни, клипови за пари и многу повеќе.Карактеристики Розово Злато Месинг Со Кристал Од Врвно одделение во Чист Накит помага во подобрување на природната убавина Спецификации Боја на камен : Клирбаза Материјал : Месинг : Роуз Голдстоун Тип : Топ Одделение Кристалгендер : Женска Големина : 6,75"Тежина : 68,30 фунти - ШКУ : АЛМД10569 АЛАМОДЕ ЛО4344-6,75 Жени Розово Злато Месинг закачам со врвот Одделение Кристал во јасна - 6.75 Во.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката