• Новак
Алохаидивио Дами Фустани Клиренс, Женски Еднобојни Еднобојни Ревер Кошула Со Врвки Фустан Памучен Ленен Фустан

Алохаидивио Дами Фустани Клиренс, Женски Еднобојни Еднобојни Ревер Кошула Со Врвки Фустан Памучен Ленен Фустан

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Едноставно решение за вековното прашање што да облечете денес? Фустанот без Ракави алохаидивио е симпатичен, удобен и може да се стилизира на кој било начин што ви се допаѓа. Обложете го со јакна и накит за изјава за изглед подготвен за канцеларија или лизнете го со некои бели патики и имате класичен, секојдневен стил. Исклучиво на . ●Материјал● : 95% Вискоза, 5% Спандекс. Тоа е многу мека и удобна, еластична и лесна, може лесно да се облекуваат. ①Карактеристики : Секојдневен Стил, Силуета Од А-Линија, Два Странични Џебови, Без Ракави, Тркалезен Врат, Кратка Должина, Не Обложена, Фустан Од Резервоар, Лелеав Фустан, Сарафан, Фустан За Лулашка, Летен Фустан, Лабав Фустан. ●Фит Пригода : Секојдневна / Плажа/Забава/Работа/соборена страна/Обично. Совршени фустани за закачување низ куќата и излегување на задачи. Исто така, изгледа секси ако го спарите со појас. Ве молиме Имајте Предвид Дека Пред нарачката, ве молиме проверете ја табелата со големини; Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас. Ние секогаш сме подготвени да одговориме на сите прашања што ги имате. €Клучен збор : женски блузи, жени плус големина, женски врвови дозвола undr 5 5,женски блузи, блузи за жени,женски фустани,женски фустани дозвола,женски фустани плус големина,женски фустани под 1 10,гроздобер фустани за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката