• Новак
Цетрио Тренингот Кошули За Жени - Работа Девојки Краток Ракав Надвор Смешни Печати Т-Блуза Блузи Сина

Цетрио Тренингот Кошули За Жени - Работа Девојки Краток Ракав Надвор Смешни Печати Т-Блуза Блузи Сина

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Цетрио Тренингот Кошули За Жени-Работа Девојки Краток Ракав Надвор Смешни Печати Т-Блуза Блуетрио е модна продавница. Можете да купите различни стилови на женска и машка облека во Цетрио. Можете исто така да најдете повеќе предмети од ист стил со пребарување на клучниот збор : уши,преголеми Маици за жени,Кошули за жени,Маици за жени,Женски Маици,Женски Кошули,Кошули Со Кратки Ракави за жени,Женски Кошули/ Блузи,Летни Кошули За Женски Маици,кошули за божиќни маици,кошули од синко де мајо за жени,кошули од 4 јули жени плус големина,долги кошули за жени кошули за компресија на ракави за жени,под оклопни женски кошули,Папа Кошули за дедо,100-ти училишни Кошули за наставници,зелени Кошули за Жени Денот На Свети Патрикс,Кошули За Голф Жени,Кошули За Подигање На Свеста За Даунов Синдром,Кошули Со Сокови,Женски Работни Кошули,маици џоан џет за жени,бели маици за жени,д-р. хокус покус плус големина кошули за жени,велигденски маици Кошули За Жени,пролетни Кошули,Отец Кошули,Вера кошули за жени,Филаделфија Орли Кошули За Жени,Преголеми кошули Со Копчиња За Жени,Кени Чесни Кошули за жени,Маици за жени графички,кошули за спиење за жени,маици за колеџ,женски фланелни кошули,пот кошули,жени долги ракав, кошули за облекување,како и пребарување на името на нашиот бренд. Женски Кошули / Блузи Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. СОВЕТ!!!Постојат некои разлики помеѓу нашите големини на облека и стандардните големини што се користат во Соединетите држави, затоа не заборавајте да се повикате на табелата со големини што ја даваме за да ја избереме облеката со точна големина. Женски Кошули/ Врвови Големина Табела : (XXL )Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 37.80 "Рамо : 17.32" Ракав : 6.89 "Должина : 24.80" Вратот : 22.83 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 39.37 "Рамо : 17.72" Ракав : 7.09 "Должина : 25.59" Вратот : 23.23 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 40.94 "Рамо : 18.11" Ракав : 7.28 "Должина : 26.38" Вратот : 23.62 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 42.52 "Рамо : 18.50" Ракав : 7.48 "Должина : 27.17" Вратот : 24.02 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 44.88 "Рамо : 18.90" Ракав : 7.87 "Должина : 27.95" Вратот : 24.41". Женски Кошули/ Блузи Детален опис : Бои : Сина Боја : XXLMaterial : 95%Полиестер, 5%Spandex Occasion : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Пакет : 1 Компјутер Кошула. Женски Кошули / Врвови Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да ги купите Нашите Женски Кошули/ Врвови со доверба!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката