• Новак
Графит Кастинг Ингот Мувла Мувла Сад Топење Петкрака Ѕвезда Мувла За Злато Сребро

Графит Кастинг Ингот Мувла Мувла Сад Топење Петкрака Ѕвезда Мувла За Злато Сребро

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики 1.Широка примена, која се користи за топење на злато и сребро или други благородни метали. 2.Топлинска спроводливост па, во голема мера го скратува времето на топење и заштедува енергија. 3.Добрата отпорност на корозија и перформансите против удар обезбедуваат сигурност на квалитетот на производот. 4.Чистата заштита на животната средина не држи материјал, со долг работен век. 5.Калапот со пет краци се користи за обоени метални ингот калапи.Спецификацијаод Тип на ставка : Лиење Ингот Мувла Материјал : Графитбојка : Црна Апликација : Обоени метални Ингот Листа На мувла 1 x Лиење Ингот Мувла Графит Кастинг Ингот Мувла Мувла Сад Топење Петкрака Ѕвезда Мувла За Злато Сребро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката