• Новак
Жените Две Еднобојни Костими За Капење Сплит Лента Челик Поддршка Костим За Капење Костим За Капење Бикини Костим За Капење Облека За Плажа Обложена Пливање Одбор

Жените Две Еднобојни Костими За Капење Сплит Лента Челик Поддршка Костим За Капење Костим За Капење Бикини Костим За Капење

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Полиестер. Стил На Ракав : Редовен. Стил : . Тежина : 150 (С-Л). Пакетот вклучува : 1x Костими За Капење Табела Со Големина : . Големина : С Под Биста : 62-68см/24,41-26,77" Половината : 62-68см/24,41-26,77" Горна Должина : 27см/10,63" Должина На Дното : 30см/11,81"Големина : М Под Биста : 66-72см/25,98-28,35" Половината : 66-72см/25,98-28.35" горна должина : 28см/11.02" должина на дното : 31см/12.20"големина : л под биста : 70-76см/27.56-29.92" Половината : 70-76см/27.56-29.92" горна должина : 29см/11.42" должина на дното : 32см/12.60" убава еластичност на половината лесно За Носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко и уникатно, добро за да го покриете телото, да Ви покаже Повеќе ласкави. Материјал : Полиестер, Ткаенината Е Удобна, Еластична И Издржлива.Направени Од Материјал, Мазно И Меко Чувство. Овој Бикини Костим За Капење За Жени Со Покриеност, Ретро Костим За Капење, За Одмор, Пливање, Базен, Кампување, Трчање На Плажа Или Друга Пригода. црни прикривања за жени за костими за капење. бикини долна облека за жени спакувајте беспрекорно. костим за капење женски стомак контрола шорцеви. танкини костими за капење за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката