• Новак
Смола Стоматолошки Свиткани Игли Врв За Еднократна Употреба Стоматолошки Композитни Игли Алатка За Чистење На Забите

Смола Стоматолошки Свиткани Игли Врв За Еднократна Употреба Стоматолошки Композитни Игли Алатка За Чистење На Забите

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Описр. р. за Еднократна употреба, нестерилни, повеќенаменски, закривени, тапи краеви, претходно свиткани совети за игла за употреба при поставување вискозни до тенки материјали. За употреба со гравури, смоли и течни композити. Произведени со долг процес на завршна обработка на барел за не крајни совети спречување на секундарна повреда на погодениот дел.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна.р. - Материјал : ПЕВА.r. - 18g Дијаметар : Околу 1,2 mm.r. - 19g Дијаметар : Околу 1,1 mm.r. - 20g Дијаметар : околу 0,9 mm.r. - 22g Дијаметар : околу 0,7 mm.r. - 23g Дијаметар : околу 0,6 mm.r. - 25g Дијаметар : околу 0,5 mm.r. - Лесен и пренослив.р. - Може да се користи за миење заби во орална хирургија, постоперативна домашна нега . р. - Исто така може да се користи за хранење миленичиња, хранење животни и други општи цели за хранење.р. - торбата за покривање облека гарантирано ќе ја чува облеката безбедна од прашина, влага и молци.р. Лесен и пренослив. |Може да се користи за миење заби во орална хирургија, постоперативна домашна нега. |Исто така може да се користи за хранење миленичиња, хранење животни и други општи цели за хранење. |За еднократна употреба, безбеден и чист.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката