• Новак
Викторија К Појавување на поврзана тока мокасини

Викторија К Појавување на поврзана тока мокасини

Rating 
DEN 304.00

Достапност
Производот е достапен

Пар на женски лисја на Викторија К на мокасини со модерна врска со врската на врските низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Womenените Слиптон Мокасини. Синџир на злато врски со токач на ножот низ предниот дел. Дизајниран мазен материјал. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката