• Новак
Чист Невидлив Лабав Прав, Проѕирна Светлина, 0. оз

Чист Невидлив Лабав Прав, Проѕирна Светлина, 0. оз

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

COVERGIRL Чист Невидлив Лабав Прав. Сега без талк и мирис, овој лесен, лабав прав што дише ве одржува без сјај цел ден. Овој прав продолжува лесно и беспрекорно се меша за да ви помогне да постигнете тен со природен изглед. Тоа не тутка или торта што ве остава со мека завршница без сјај. COVERGIRL Чист Невидлив Лабав Прав, 110 Проѕирна Светлина, 0.63 oz ТАЛК И МИРИС БЕСПЛАТНО : Формулиран со 100% пигменти од природно потекло и само 15 основни состојки кои нема да ги затнат порите. ЛЕСНА ФОРМУЛА за ДИШЕЊЕ : изгледа и се чувствува како вашата кожа, но само подобро. МЕКА ЗАВРШНИЦА БЕЗ СЈАЈ : Свиленкасто-ситниот лабав прав обезбедува убава завршница што не се набори или торта без ретроспектива. НОВ АПЛИКАТОР : Мек, луксузен вегански апликатор издувам дизајниран за лесно собирање и нанесување на пудрата. РЕЦИКЛИРАН МАТЕРИЈАЛ : контејнер за Прав направен од 25% пост - потрошувачки рециклиран материјал.​. Сега без талк и мирис, овој лесен, лабав Прав што дише ве одржува без сјај цел ден. Овој прав продолжува лесно и беспрекорно се меша за да ви помогне да постигнете тен со природен изглед. Тоа не е бразда или торта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката