• Новак
Фурино Елена Повеќенаменски Држач За Печатач, Полици За Кабинети за Складирање Со Тркала Што Се Заклучуваат, Цевки Од Нерѓосувачки Челик,Бел Даб Хром

Фурино Елена Повеќенаменски Држач За Печатач, Полици За Кабинети за Складирање Со Тркала Што Се Заклучуваат, Цевки Од Нерѓосувачки

Rating 
DEN 2559.84

Достапност
Производот е достапен

Додадете контра простор што максимално го искористува вашето складирање. Ова доаѓа со врата за да го одржите вашиот простор уреден и чист. Отворените полици на страната се во можност да се приспособат на различни ваши додатоци. Склопувањето е лесно со обезбедениот хардвер и чекор по чекор јасни упатства за склопување. Оваа серија е изработена од композитно дрво Од ЈАГЛЕХИДРАТИ и произведена во Малезија. Нема непријатен мирис, издржлив и материјалот е стабилен. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно на дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се наменети за илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Modernетската модерна кујнска количка која е функционална и погодна за секоја просторија. Карактеристики кабинет и полици за вашите работи. Опремени со пет вртливи тркалца од 360 степени, двајца од нив се заклучуваат. Произведени од јаглехидрати одделение композитни дрво. Собранието е лесно со вклучени инструкции и хардверски пакет. Димензија на производот : 35.4 (W) x 36.1 (H) x 15.7 (D) во.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката