• Новак
Westin Outdoor Ft Market Pataio чадор со тркалезна смола база за надворешна градина УВ вода отпорна на време, бело

Westin Outdoor Ft Market Pataio чадор со тркалезна смола база за надворешна градина УВ вода отпорна на време, бело

Rating 
DEN 1395.52

Достапност
Производот е достапен

Уживајте во сонцето и сценографијата додека се оладиме со овој чадор за внатрешен двор на отворено од 9 метри челик. Дизајнирано со стил и издржливост на ум, ова парче е изградено со челична рамка која е отпорна на 'рѓа. Полиестерската ткаенина блокира до 95% од УВ зраците за да се задржите додека сте отпорни на избледени и водоотпорни. SE вклучува : еден (1) чадор на пазарот, една (1) база на тркалезна смола. Тип на чадор : Чадор на табелата на пазарот. Копче за притискање на навалување. Механизам за лифт со рачен чудак. База на тркалезна смола. Потребно е едноставно собрание.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката