• Новак
Стандардна Контрола НА ВЕНТИЛОТ ЗА ПАЛЕЊЕ Egr Електромагнетниот P N: VS Одговара изберете: 1992-CHEVROLET CORVETTE, 1993-CHEVROLET CAMARO

Стандардна Контрола НА ВЕНТИЛОТ ЗА ПАЛЕЊЕ Egr Електромагнетниот P N: VS Одговара изберете: 1992-CHEVROLET CORVETTE, 1993-CHEVROLET

Rating 
DEN 1287.84

Достапност
Производот е достапен

Стандардно Палење Egr Вентил Контрола Електромагнетниот P/N : VS27 Количина Продадени : Продадени Поединечно Одговара Изберете : 1992-1996 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 Цил 5,7 Л 1993-1997 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5,7 Л 1994-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 8 Цил 5,7 Л 1995-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС / импала 8 Цил 5,7 Л 1993-1997 Понтијак Фајрбирд 8 цил 5,7 л 1994-1996 БУИК роудмастер 8 Цил 5,7 Л 1994-1996 кадилак Флитвуд 8 ЦИЛ 5,7 Л 1994-1996 Кадилак Комерцијална Шасија 8 ЦИЛ 5,7 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ Да Проверам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката