• Новак
06А959253Е Секундарна Пумпа За Вбризгување Воздух

06А959253Е Секундарна Пумпа За Вбризгување Воздух

Rating 
DEN 320.00

Достапност
Производот е достапен

Уро Делови секундарна пумпа за вбризгување воздух изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме секундарна пумпа за вбризгување воздух за буквално секој автомобил на патот денес. Уро Делови секундарната пумпа за вбризгување воздух е достапна за употреба на пат и надвор од патот и е наменета за сите временски услови. УРО 06А959253Е Секундарна Пумпа За Вбризгување Воздух.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката