• Новак
Делфи Мотор Брегаста Осовина Позиција Сензор П Н: СС Одговара изберете: 1994 - ФОРД МУСТАНГОТ, 1989 - ФОРД БИК

Делфи Мотор Брегаста Осовина Позиција Сензор П Н: СС Одговара изберете: 1994 - ФОРД МУСТАНГОТ, 1989 - ФОРД БИК

Rating 
DEN 175.36

Достапност
Производот е достапен

Делфи е оригинална марка на опрема што соработува со други производители за снабдување на деловите со кои првично бил изграден вашиот автомобил. Овој производ е во Пакет Делфи, имајте предвид дека делот можеби е произведен од независен добавувач На Делфи. Продадена Количина : Продадена Поединечно Дополнителни Функции Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката