• Новак
Колекцијата Ступел Домашен Декор Забава Наредени Овци И Кози Фарма Животни Преголеми Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Колекцијата Ступел Домашен Декор Забава Наредени Овци И Кози Фарма Животни Преголеми Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Подобрете го стилот на фарма на вашиот дом со Тоа Што Ќе Ја прикажете Забавата За Колекција На Домашен Декор Ступел Наредени Овци И Кози Фарма Животни Ѕид Уметност. Ова парче може да се пофали со меки, неутрални тонови на бои и пристигнува подготвено за уживање. Изберете од достапните опции за големина. Наменет за внатрешна употреба. Прикажува асортиман на земјоделски животни наредени вертикално. Изберете од достапните опции за материјал. Пристигнува подготвен да висат со вклучен хардвер за инсталација. Уметник : Викторија Борхес.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката