• Новак
Плутус ккрмт6990ц Титаниум Свадба Бенд, Големина 8

Плутус ккрмт6990ц Титаниум Свадба Бенд, Големина 8

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален Моден Накитза мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Ние нудиме прифатлива палета на ѓердани, алки, обетки, приврзоци, синџири, прстени и други предмети за накит за избор. Карактеристики на свадбениот Бенд на титаниум Титаниум Свадбена Лента Од најновите дизајни во Модниот накит изработени со најдобар квалитет и Изработката Без сребрени Зашеметувачки дизајни За избор од стилови за секоја пригодаприфатливи цени и вредност за парите супериорен квалитет и стил спецификации големина : 8 Weight : 1 lbs - SKU : PLP3134 Plutus kkrmt6990c Титаниум Свадба Бенд, Големина 8.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката