• Новак
Женски Врвки За Влечење Еластични Панталони За Половината Права Нога Еднобојна Панталона Лежерни Лабави Панталони Со Џеб Светло Сина М

Женски Врвки За Влечење Еластични Панталони За Половината Права Нога Еднобојна Панталона Лежерни Лабави Панталони Со Џеб Светло

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-82см/2441-3228 "Должина : 96см/3780". Широките карго панталони имаат низок струк, преголеми, уличен стил y2k, странични товарни џебови за држење на најважните работи, еластичен појас со кабел за влечење, прилагодлив отвор на ногата со кабел за влечење, целосна должина до глуждот. Големина : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-100см/2677 "Должина : 105см/3780" . Да, тоа е основна гардероба за јога панталони. панталони linетски ленени панталони женска облека за плажа кафеави сомотски панталони жени панталони за плажа за жени памучни бели ленени фустани панталони за жени плус големина каки карго панталони жени црни карго панталони плус големина кафеави течни панталони жени високи панталони лен лесна lightетска облека кафеави сомотски панталони женски ленени кошули за жени летни бели ленени панталони за жени долги бели ленени панталони за жени облечени женски плажа панталони летни широки панталони за жени карго панталони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката