• Новак
Ступел Индустрии Ајде Да Останеме Дома Цитат Креда Стил Цветови Дизајн Од Микеле Норман, 36 48

Ступел Индустрии Ајде Да Останеме Дома Цитат Креда Стил Цветови Дизајн Од Микеле Норман, 36 48

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија!. Димензии : 36 х 1,5 х 48 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Микеле Норман.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката