• Новак
Илон Универзитетот Феникс Кошарка Маица-Канелени, Х-Големи

Илон Универзитетот Феникс Кошарка Маица-Канелени, Х-Големи

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Елон Универзитетот Феникс Колеџ Кошарка Маица Колеџ Кошарка Е висок квалитет на памук маица. Предниот дел содржи печатена графика на вашиот омилен колеџ тим во текот на бледнее кошарка. Покажете го вашиот тимски дух овие прекрасни маици. Карактеристикабојка Сува Нискомашина Миењеофицијално Лиценциранспецификации Боја : Марунзиза : Екстра Големматеријал : 100% Ткаенина Големина На Памучна Облека : Атлетиклига Име : Име На NCAATeam : Универзитет Илон Тежина : 0,36 lbs-SKU : WRPB1077039 Памучна Маица, Дигитално Отпечатена во САД, Машинско Перење. Унисекс Големини На Маици : Мали, Средни, Големи, XL, XXL. Погледнете Ја Табелата Со Големини во галеријата со слики. Одлична Идеја За Подарок За Студенти, Факултет, Алумни, Родители, Пријатели, Тим.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката