• Новак
Начин На Славење

Начин На Славење

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Производот е достапен

Дополнете ја вашата торта со светла боја користејќи го Нашиот Начин За Славење! Сјајот Виножито Роденден Свеќи. Ова пакување од 24 избрани свеќи за торта ќе ви се најде на вашата роденденска забава во виножито. Користете ги за украсување на вашата роденденска торта, кекси или друго славеничко уживање! Осветлете повеќе од вашиот баш и купувајте ги останатите наши достапни резерви за забави со виножито денес. Начин На Славење! Сјај Виножито Роденденски Свеќи, 24 Брои : Свеќи За Роденденска Торта со димензии 2.5". Сјајните свеќи доаѓаат во асортиман на бои : црвена, розова, портокалова, жолта, зелена и сина. Додадете совршен допир на вашата роденденска торта. Одлично за забава со виножито. Комбинирајте со повеќе материјали за роденденски забави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката