• Новак
Саундерс Сина Рециклирана Пластична Таблата Со Исечоци-Големина На Буква-21602

Саундерс Сина Рециклирана Пластична Таблата Со Исечоци-Големина На Буква-21602

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Боја-кодирајте го вашиот живот и работа со користење На Рециклирана Пластична Таблата со Исечоци со клип со голем капацитет. Светла боја, тенка таблата со исечоци е направена од висок процент на рециклиран полистирен. Користете ја оваа таблата со исечоци како визуелен помошник и код во боја по оддел или задача во која било средина, како што се медицински, спортски тимови или училници. Оваа таблата со исечоци има силен клип со голем капацитет кој безбедно држи 1 " хартија со големина на буква и а4 големина. Закачете го уредно на ѕидот користејќи ја вградената висечка дупка. Продадени како 1 Секој. Таблите со исечоци ви овозможуваат да пишувате во удобност без биро. Содржи 50% рециклирана содржина за одржливост на животната средина. Таблата со исечоци со големина на букви-чувајте ги документите на место. Има оддел за складирање капацитет од 1" под таблата со исечоци. Изработени од висококвалитетна сина пластика за максимална издржливост. Таблата со исечоци има вградени стандардни владетели и метрички владетели од двете страни. Клипот со висок капацитет држи до 1" хартија безбедно. Удобната висечка дупка ви овозможува да ја закачите таблата со исечоци на кука кога не се користи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката