• Новак
Бремени Жени Плус Големина Фустан Еднобоен Екипаж Без Ракави Плетен Фустан Летни Секојдневни Породилни Фустани

Бремени Жени Плус Големина Фустан Еднобоен Екипаж Без Ракави Плетен Фустан Летни Секојдневни Породилни Фустани

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Бремена Жена Фустан Еднобоен Плетен Фустан Без Ракави Вратот На Екипажот Тенок Миди Резервоар Фустан Летен Секојдневен Породилен Фустан. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttt tt. s t Length : t122t Bust : t83t Hip : t89пресврт : t77. Мt Length : t124t Bust : t87t Hip : t93пресврт : t81. Lt Length : t126t Bust : t93t Hip : t99пресврт : t87. XLt Length : t128t Bust : t99t Hip : t105пресврт : t93. 2 XLtlengh : t130t Bust : t105t Hip : t111t Waist : t99. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t48.03 t Bust : t32. 68 t Hip : t35. 04 пресврт : t30. 31 . Mt Length : t48.82 t Bust : t34. 25 t Hip : t36. 61 пресврт : t31. 89 . Lt Length : t49. 61 t Bust : t36. 61 t Hip : t38. 98 пресврт : t34. 25 . XLt Length : t50. 39 t Bust : t38. 98 t Hip : t41. 34 пресврт : t36. 61 . 2 XLt Length : t51, 18 t Bust : t41, 34 t Hip : t43, 70 пресврт : t38, 98 . Спецификација : . Име : Бремена Жена Фустан. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Вратот На Екипажот. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Големина : S/M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1 х Породилен Фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : породилниот фустан е изработен од полиестер, дише, пријателски за кожата, мек, удобен за носење. Обезбедува соодветен простор за растечкиот стомак. КАРАКТЕРИСТИКА : фустан За Бременост, еднобојна боја, без ракави, врат на екипажот, страничен шлиц, дизајн со тенок фит, тие убаво се обвиткуваат преку вашите облини ја издолжуваат вашата силуета, обезбедувајќи опција за додворување на фигурата што е ултра лесна за носење. Повод : бремената жена фустан може да се користи пред и по бременоста. Работи одлично за работа, секојдневно носење, секојдневни настани, породилна фотосесија, откривање на пол, туш за бебиња или одземање на одмор. ПОЈАВУВАЊЕ : овој породилен летен плетен фустан лесно се совпаѓа со тексас јакна, јакна, спортски чевли за удобно носење. ДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овие фустани за бремени жени ќе бидат вашата суштинска колекција. Можете да го дадете на бремени жени. Пакетот вклучува : 1* породилен фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката