• Новак
Компатибилен со Iphone Pro Ma Телефон Случај, Крава-Печатење-Апстракт-Уметност-Црно-Бело-Розова-Симпатична Случај Мажите Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случа?

Компатибилен со Iphone Pro Ma Телефон Случај, Крава-Печатење-Апстракт-Уметност-Црно-Бело-Розова-Симпатична Случај Мажите Жени,

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.[Целосна Заштита На Работ] Лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.[Единствена Карактеристика] Лесен За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.[Поддршка Безжичен Полнач] мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Врвен Квалитетизработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.Целосна Заштита На Работ лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.Единствена Карактеристикалесни За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.Поддршка безжичен Полнач мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Лесна Инсталацијалесен, лесен дизајн за држење совршен за секојдневна употреба. Отворените исечоци нудат поудобно полнење без отстранување на куќиштето. Компатибилен со Iphone 14 Pro Max Телефон Случај, Крава-Печатење-Апстракт-Уметност-Црно-Бело-Розова - Слатки34 Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај за i Phone 14 Pro Max.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката