• Новак
Лабави Машки Секојдневни Шорцеви Преголем Брз Сув Костим За Капење Плажа Кул Улична Облека Мода ХАРАЏУКУ 3д Печатено Удобно Пливање

Лабави Машки Секојдневни Шорцеви Преголем Брз Сув Костим За Капење Плажа Кул Улична Облека Мода ХАРАЏУКУ 3д Печатено Удобно

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Ултра Лесна Ткаенина : Машките печатени шорцеви се изработени од висококвалитетни материјали, меки, пријателски за кожата, брзо сушење, нема да ги оптоваруваат вашите активности. Дури и во жешко лето, тоа исто така може да ви даде кул искуство со носење. Повеќе Прилики : летните шорцеви за печатење совршени за тропска хавајска тема алоха, забава во базен, пливање, камп, луау, плажа за сонце, одмор, крстарење, камп или секојдневно носење. 100% Полиестер. Затворање на врвка. Машинско Перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката