• Новак
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими За Зелена Површина Од Жалфија, 8' 12'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими За Зелена Површина Од Жалфија, 8' 12'

Rating 
DEN 422.72

Достапност
Производот е достапен

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Шарени Жалфија Зелена Површина Килими, 8 "х 12". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката