• Новак
Тосми Женски Кардигани Женски Кардиган Со Цврста Боја Прикриваат Секојдневни Врвови Со Средна Должина Модна Облека

Тосми Женски Кардигани Женски Кардиган Со Цврста Боја Прикриваат Секојдневни Врвови Со Средна Должина Модна Облека

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 90cm/35.43" Должина : 88cm/34.65" Големина : M Биста : 94cm/37.01" Должина : 89cm/35.04" Големина : L Биста : 98cm/38.58" Должина : 90cm/35.43" Големина : XL Биста : 102cm/40.16" Должина : 91cm/35.83" Жени Цврсти боја кардиган прикријте обични врвови со средна долга должина : тоа е костум за секојдневно секојдневно,дома, На Отворено, на плажа,улица,која било друга пригода За Летни денови цврсти бои отворено предно затворање Миење Препорачано Со Ладна вода/не избелувајте/закачувајте Или сушете/мијте со слични бои,Што Ќе Ја зголеми Издржливоста На Вашата Облека.Обичните летни и есенски врвови, покривањето на плажата Се Чувствува тивко, лесно и удобно.Сезона : Пролет, лето, есенска пригода : Дневен Стил : Секојдневен, елегантен : одговара точно на големината содржина на пакетот : 1 х Кардиган овој кардиган одлично ќе се спари со вашите омилени високи потпетици или хеланки,etc.It за среќен час, состанок,канцелариска работа, секојдневно на отворено. Прилика : Пролет, fall, зима, забава, датум, одмор, секојдневно носење, работа, дома, шопинг, семејно обединување, враќање дома, идеја за подарок за пријателите и семејството. кардиган џемпери за жени. кардигани за жени трендовски. кардиган за жени секојдневен. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката