• Новак
Војна На Ѕвездите: Сага-Јода Среќен Време Ѕид Постер, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Сага-Јода Среќен Време Ѕид Постер, 22.375 34

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Јода Среќен Време Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Јода Весело Време Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката