• Новак
C2C Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот

C2C Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Резервоарот за течноста ЗА ладење НА моторот УРО Делови изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме резервоар за течноста за ладење на моторот за речиси секој автомобил на патот денес. Резервоарот за течноста ЗА ладење НА моторот УРО Делови е достапен за употреба на и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. УРО Ц2Ц34318 Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката