• Новак
Каса 7 - Парче Мулти-Боја Полиестер Пополнете Кревет Во Комплет За Постелнина Во Торба, Полн

Каса 7 - Парче Мулти-Боја Полиестер Пополнете Кревет Во Комплет За Постелнина Во Торба, Полн

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Овој комплет за утешител вклучува печатен сет на листови кој совршено се координира со самиот утешител. Комплетот Цаса Цврст Реверзибилен Утешител се менува од лаванда во мека неутрална беж што ви овозможува да го менувате изгледот на вашата постелнина толку често. Мекиот и удобен полиестерски материјал го прави одлично гушкањето и загревањето во текот на ноќта. Мекоста на материјалот ќе биде како да лежите на облак по долгиот работен ден. Додадете го овој комплет за утешител во гостинска соба или главната спална соба за ажуриран неутрален изглед. Овој комплет за утешител е достапен во многу различни бои за да одговара на сите потреби на вашата спална соба. 7-Парче Цврст реверзибилен утешител со листови. Комплетот Вклучува : 1 Утешител, 1 Вграден Чаршаф, 1 Рамен Чаршав, 2 Навлаки За Перници, Кралица : 86" х 86"; Крал : 101" х 86". Големини на рамни Листови : Полн : 96 "х 81 " х 4"; Кралица : 102" х 90" х 4"; Крал : 108" х 102"х 4". Вградени Големини На Листови : Полн : 75 "х 54 " х 12"; Кралица : 80" х 60" х 12"; Крал : 80" х 76"х 12". Големини На Куќиштето за перници : Целосна/Кралица : 30 "х 20"; Крал : 40"х 20". Реверзибилна карактеристика : Цврста лаванда До Цврста Беж. Упатства за нега : машина за перење; видете ја етикетата за нега прикачена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката