• Новак
Панталони За Мажи, Царинење Мажи Обични Еластичност Панталони Затворање На Вратоврска Фармерки Џеб Работна Облека Обични Панталони Панталони За Мажи

Панталони За Мажи, Царинење Мажи Обични Еластичност Панталони Затворање На Вратоврска Фармерки Џеб Работна Облека Обични Панталони

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Производот е достапен

Мажи Обични Панталони За Еластичност Врзување Затворање Фармерки Џебна Работна Облека Секојдневни Панталоникарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 2.It е многу уникатен и дише 3. Панталоните имаат убава воздушна пропустливост, што е удобно за носење. 4.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно 5.Одлично за секојдневно и забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Length/Пролет/Винтегендер : Менокација : Обичен Материјал На Отворено : Памучни Мешавини Должина : Целосен Тип На Шема На Панталони : Цврста Дебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина На Табелата : М Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 69см/27.17 "Колк : 96см/37.80" Должина : 95см/37.40 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см/28.35 "Колк : 100см/39.37" Должина : 96см/37.80 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 75см/29.53 "Хип : 104см/40.94" Должина : 97см/38.19 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 78см/30.71 "Хип : 108см/42.52" Должина : 98см/38.58 " Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 81cm/31.89 "Хип : 112cm/44.09" Должина : 99cm/38.98 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 84cm/33.07 "Хип : 116cm/45.67" Должина : 100cm/39.37 " Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 87cm/34.25 "Хип : 120cm/47.24" Должина : 101cm/39.76 " Големина : XXXXXL Големина. : 6 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 90cm/35.43 "Колк : 124cm/48.82 " Должина : 102cm/40.16" Материјал : Ткаенината е ултра мека, еластична, издржлива и може да се пере во машина, што ја прави удобна и лесна нега да ја надминете најтешката работна смена,дизајнирана за удобност и максимална издржливост. Стил : ќе изгледате убаво, но сепак ќе се чувствувате опуштено и опуштено благодарение на половината што се протега. Бидејќи тие се перат во машина грижата за нив е исто така предвремена. Само фрлете ги со остатокот од облеката и тие повторно ќе бидат свежи и чисти за кратко време,за модерен изглед без никакви скромни грижи. Ова се ситни пилинзи што жените ќе ги купуваат повторно и повторно. Одликувајќи се : изгледаат преслатко со патики и речиси секаков вид кошула од шарени маици до резервоари со прерамки. Додадете пар црни очила за сонце и торбичка и подготвени сте да одите. Повод : Погоден За Работа, Канцеларија, Секојдневна, Забава, Вечера, Датум, Свадба, Патување, Одмор, Одмор, Плажа, Клубови, Дом, Училиште, Парк, На Отворено, Шопинг, Улица и Секојдневно Носење. Широки апликации : Лизгајте ги кога одите на прошетка со моќ во паркот трчајќи со децата во влечење или само опуштајќи се низ куќата за време на викендот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката