• Новак
Отворено Халулит Чај Котел

Отворено Халулит Чај Котел

Rating 
DEN 335.84

Достапност
Производот е достапен

Кажете збогум на гребнатини, изгори кругови и унци. Лесен Како Титаниум, Халулитот е комерцијална легура која исто така ја спроведува топлината подобро и порамномерно - за да можете да го оставите дополнителното гориво дома. Плус, секое парче е тешко елоксирано за да создаде површина што издржува гребнатини и гребнатини како ништо друго. Тоа е ултра светлина без жртви. Сега тоа е паметно. ГСИ На Отворено Халулит Чај Котел. ШИФРА : 1304.1203. УПЦ : 90497501623.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката