• Новак
Бебе Родено Моето Прво Бебе Анабел Кукла Плејсет

Бебе Родено Моето Прво Бебе Анабел Кукла Плејсет

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Производот е достапен

Бебето Анабел е жива кукла која изгледа, чувствува и делува како вистинско бебе. Нејзиното меко тело и преслаткото лице ја прават совршен прв придружник за најмалите. Таа сака да биде гушкана и згрижена, исто како вистинско бебе! започнете да се грижите за вашето слатко бебе со Моето прво бебе Анабел. Оваа прекрасна кукла со меко, гушкачко тело и светло сини очи изгледа и се чувствува како вистинско бебе. Дајте и пијалок од нејзиното розово шише, а потоа спуштете ја на дремка. Моето прво бебе Анабел е помалата "почетна верзија" за мали деца. Симпатична бебешка кукла со меко тело со живописни карактеристики. Вклучува 1 кукла со облека, 1 капа и 1 шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката