• Новак
Ноќта На Вештерките Војна На Ѕвездите Класичен Фустан Од Чубака

Ноќта На Вештерките Војна На Ѕвездите Класичен Фустан Од Чубака

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Хан Соло ќе направи двојно преземање кога ќе ве види во Оваа Војна На Ѕвездите Возрасен Класичен Фустан Од Чубака! Овој фустан Од чубака со крзнен изглед ќе ве подготви да го копилотирате Милениумскиот Сокол, особено ако имате слатко облекување како најдобар ловец на награди во галаксијата за да летате со бродот покрај вас! Ноќта На Вештерките Војна На Ѕвездите Класичен Фустан Од Чубака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката