• Новак
Стандарден Кбс-Прекинувач За Трепкачи, Ое Замена

Стандарден Кбс-Прекинувач За Трепкачи, Ое Замена

Rating 
DEN 203.84

Достапност
Производот е достапен

Заменува Ое БројРазмена Број : 25540 D4500 Fits следниве возила : Nissan 7201986 База 2.0 L1986 База 2.4 L1986 Делукс 2.5 L1986 Делукс 2.4 L1986 Спортски Камион 2.4 LFitnote : Без Наизменични Бришачи, Без Крстарење Контролнисан D211986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 фитноте : Без Контрола На Крстарење патфиндер 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 Фитноте : БЕЗ КОНТРОЛА НА КРСТАРЕЊЕ Сентра1990 Стандарден Прекинувач За Трепкачи Стандардното Управување Со Моторот Е Водечки Производител И Дистрибутер На Комплетна Линија На Производи Поврзани Со Управувањето Со Моторот Кои Вклучуваат Палење И ДЕЛОВИ за емисија, Вградени Компјутери, жици за палење, кабли за батерии и делови од системот за гориво.Стандардните Прекинувачи за Трепкачи се конструирани со помош на проводници од бакарна легура за загарантирана супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби.Карактеристики : 100% тестирани за проверка на перформансите на механичкото и електричното префрлување дизајнирани за јачина користејќи висококвалитетни материјали за да одговараат на потребите на професионалците во услугата забелешки : Со 1 женски конектор и 8+3 терминали Од машки тип На сечило, Производот Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката