• Новак
Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор За Изберете 11-Форд Модели Одговара изберете: 2015-ФОРД ТРАНЗИТ, - ФОРД ЕКОСПОРТ

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор За Изберете 11-Форд Модели Одговара изберете: 2015-ФОРД ТРАНЗИТ, - ФОРД ЕКОСПОРТ

Rating 
DEN 1791.84

Достапност
Производот е достапен

Прирабнички Вентилиран CW Вентилатор мотор w/ Тркала : 11-18 Ford Fiesta, 11-15 Ford Fiesta Ikon, 15-19 Форд Транзит Обичај, 15-19 Форд Транзит-150, 15-19 Форд Транзит-250, 15-19 Форд Транзит-350 HD, 18 ФОРД ЕКОСПОРТ ПРОИЗВОД ОДГОВАРА : Директно Вклопување. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена. Одговара Изберете : 2015-2022 ФОРД ТРАНЗИТ 2018-2022 ФОРД ЕКОСПОРТ 2011-2019 ФОРД ФИЕСТА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката